Wakacje w górach
Nie da się ukryć, że wakacje w górach to czas, w którym zarówno Podhale, jak i Tatry są najbardziej oblegane. Zwłaszcza wtedy, gdy rozpieszcza nas piękna pogoda. Właśnie z tego powodu, warto już teraz rozważyć rezerwację pokoju gościnnego u Kruka. Dzięki temu, że opracowaliśmy atrakcyjny cenowo pakiet, możesz zapewnić sobie i bliskim urlop, o którym marzysz od dawna.
Wystarczy, że zarezerwujesz minimum trzy doby hotelowe, a cena za nocleg wyniesie jedynie 80 zł/os.
Oferta obejmuje śniadania (w formie szwedzkiego stołu), stały dostęp do jadalni, a także miejsce parkingowe. Dla osób, chcących wypocząć po trudach tatrzańskich wędrówek, przygotowaliśmy miejsce do grillowania. Posiadamy również leżaki, na których można się zrelaksować, posłuchać muzyki czy poczytać książkę.
Każdy z Gości otrzymuje dostęp do aplikacji Karta Tatrzańska, uprawniającej do zniżek w wielu miejscach, zlokalizowanych na obszarze Tatr i Podhala.