Noclegi u Kruka

Kameralny obiekt noclegowy u Kruka usytuowany jest w malowniczej miejscowości Groń, oddzielającej Nowy Targ od Białki Tatrzańskiej. Dogodne położenie przy drodze krajowej 49 pozwala na szybkie dotarcie do stoków narciarskich, term, szlaków turystycznych i pozostałych atrakcji Podhala.

Naszym Gościom oferujemy noclegi w komfortowych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.

Dwa pokoje 2-osobowe usytuowane są na przytulnym poddaszu, łączącym góralską tradycję z nowoczesnością. Pokoje 2-osobowe posiadają łóżka pojedyncze, telewizory z płaskimi ekranami i dostęp do wifi. Wspólna łazienka znajduje się tuż obok pokoi. Pokoje na poddaszu są idealnym rozwiązaniem dla dwóch par, bądź 4-osobowej rodziny.

Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje 3- i 4-osobowe. Pokoje 3-osobowe wyposażone są w jedno łóżko podwójne i jedno pojedyncze. Z kolei pokoje 4-osobowe występują w dwóch konfiguracjach łóżek: dwa łóżka podwójne lub jedno łóżko podwójne i dwa pojedyncze. Wszystkie pokoje 3- i 4-osobowe posiadają własne łazienki i balkony oraz telewizory i dostęp do wifi.

O poranku zapraszamy Gości na sycące domowe śniadanie, serwowane o godz 8, 9 lub 10.
Przez całą dobę dostępna jest jadalnia z czajnikiem i dużym wyborem kaw i herbat, które pomogą rozgrzać się po dniu spędzonym na stoku bądź górskich wędrówkach.

Goście wypoczywający w obiekcie u Kruka otrzymują na czas pobytu Kartę Tatrzańską, upoważniającą do wielu zniżek na atrakcje na terenie Podhala.

Oferujemy bezpłatne miejsca postojowe